Použitie

Bieliace pásiky sú obľúbenou metódou bielenia aj vďaka ich jednoduchému použitiu. Aplikácia je rýchla, žiadne dlhé prípravy, len jednoduché nalepenie pásikov na zuby a ich následné odlepenie zo zubov po určenom čase aplikácie.

 

Všeobecný návod na použitie

 

  • Tesne pred použitím si neumývajte zuby. Zuby si osušte suchým čistým prstom alebo jemným uterákom a hneď začnite pásiky aplikovať.
  • Najprv si na zuby nalepte kratší dolný pásik. Odlepte pásik z priehľadnej fólie. Priložte gélovú stranu pásika na zuby. Urovnajte pásik za pomoci čistých nechtov a prstov ku hrane ďasna a jemne pásik pritlačte tak, aby sa čo najmenej dotýkal ďasien a aby bol kontakt so zubami čo najlepší. Zvyšok pásika zahnite dozadu za zuby. Následne rovnakým postupom aplikujte aj dlhší pásik na horné zuby.
  • Nechajte pôsobiť stanovený počet minút (viď podrobný prehľad pod týmto návodom).
    Pásik odlepte a zahoďte. Ak na zuboch zostane zvyšok gélu, utrite ho a ústa vypláchnite vodou, prípadne gél zotrite aj za pomoci jemnej kefky a vody.
  • Pásiky používajte stanovený počet dní 1-krát denne alebo kratšiu dobu podľa vlastnej potreby.

použitie bieliacich pásikov Crest

 

Podrobnejší návod na použitie s odporúčaniami a radami k bieleniu zubov nájdete v obsiahlej informačnej brožúrke, ktorú obdržíte k nákupu pásikov Crest. Ide o brožúrku, ktorá je oficiálnym produktom autorizovaného e-shopu Bieliace-pasiky.com a ktorú k pásikom prikladá okrem tohto e-shopu len náš e-shop.