Bezpečnosť bielenia

Keď príde reč na tému bielenia zubov, ľudia sa často pýtajú, či je to bezpečné, či to nepoškodzuje sklovinu. To je typická a často žiaľ automatická otázka laickej verejnosti na tému bielenia zubov. Ako je to teda s bezpečnosťou bielenia zubov? A ako je to konkrétne s bezpečnosťou pri bielení pásikmi Crest?

 

Bezpečnosť bielenia zubov pásikmi Crest

 

Bieliace pásiky Crest nie sú žiadnou novinkou. Na trhu majú svoje stabilné miesto už viac ako 16 rokov. Značka Crest ako taká, je na trhu už omnoho dlhšie. Veď bola to práve táto značka, ktorá ako prvá na svete vyvinula už v roku 1960 zubnú pastu s fluoridom a zastavila tak šíriacu sa epidémiu zubného kazu v povojnovom období. V roku 2001 prišla firma Procter & Gamble do sveta aj s produktom na domáce bielenie zubov nám už dobre známym pod pomenovaním bieliace pásiky na zuby. Nejde teda o produkt nejakej podradnej firmy, ktorá by nevedela nič o bezpečnosti bielenia zubov a nič o starostlivosti o chrup. Je to výrobok uznávanej svetovej spoločnosti vyvíjaný postupným zlepšovaním už 16 rokov.

 

Bielenie zubov kvalitným prípravkom pri dodržiavaní návodu na použitie nemá ako poškodiť zdravý chrup ani zubnú sklovinu. (preložené z citácie vyhlásenia Americkej zubnej asociácie)

 

Zdravý chrup sa bielením nemá ako poškodiť

 

Bielenie pásikmi Crest prebieha postupne. Nie je to silné nárazové bielenie vykonávané počas jednej návštevy dve hodiny v kresle u zubára. Je to veľmi šetrný a postupný proces a práve takéto typy bielenia sú väčšinou dokonca účinnejšie ako nárazové typy bielenia. Faktom je, že ani silné nárazové bielenie u zubára zuby nepoškodzuje. Ak sú samozrejme zdravé a nemajú nejaké výrazné defekty. To isté platí aj o pásikoch Crest, pričom tie fungujú postupne a šetrne.

 

Bieliť sa majú samozrejme len zdravé zuby bez zápalu ďasien, bez množstva kazov, zuby, ktoré nie sú vysoko kazivé, alebo nemajú veľký počet odhalených a citlivých kŕčkov. Ak teda máte zdravé zuby, nemáte sa čoho obávať. Po bieliacej kúre pásikmi Crest budete mať zuby rovnako zdravé ako pred ňou. Budú však konečne belšie.

 

Bieliace pásiky Crest sú odporúčaným produktom

 

Bieliace pásiky odporúča na bielenie Americká zubná asociácia, množstvo zubárov, dentálni hygienici, ale v neposlednom rade aj milióny spokojných a pravidelných užívateľov po celom svete. Treba spomenúť aj to, že títo užívatelia majú na rozdiel od iných ľudí nielen omnoho belšie a krajšie zuby, ale často aj zdravšie zuby. Aj to je teda potvrdením toho, že pásiky Crest zuby nepoškodzujú a negovaním tých osobných vymyslených názorov neznalých laikov o tom, že by malo bielenie zubom nejako škodiť. Ak to s bielením nepreháňate a nebielite zuby 20-timi baleniami pásikov ročne, navyše zuby so zápalom ďasien a podobnými problémami, tak sa skutočne nemáte čoho obávať.

 

Fakty o bezpečnosti pásikov Crest

 

Zhrňme si teda hlavné fakty, ktoré v tomto vesmíre jednoducho platia:

  • bieliace pásiky vyrába uznávaná americká firma s viac ako 180-ročnou históriou (zal. v roku 1837). Takže žiadna čínska nízkonákladová fabrika alebo nejaká nová ambiciózna špekulantská firma, ale inštituácia s obrovským oddelením vedy a výskumu pre vývoj a bezpečnosť produktov.
  • pásiky Crest sú na celosvetovom trhu už 16 rokov (od roku 2001)
  • odporúča ich Americká zubná asociácia, množstvo zubárov a dentálnych hygienikov po celom svete
  • majú 99% pozitívnych recenzií v celosvetovom meradle
  • v USA ich každoročne použije viac ako 45 miliónov ľudí
  • pásiky bielia zuby postupne viac dní, čo je ešte šetrnejšia metóda ako taktiež bezpečné nárazové bielenie u zubára silným gélom v ordinácii
  • autorizovaný slovenský e-shop Bieliace-pasiky.com je na trhu už 7 rokov a len na Slovensku za ten čas nazbieral okolo 2200 recenzií (v tomto čase), z čoho je okolo 760 aj so slovným ohodnotením a 99% týchto recenzií skutočných užívateľov pásikov Crest je pozitívnych. Ak by niekomu pásiky nejako uškodili, určite by to tam s radosťou napísal.

 

Dalo by sa obhajovať pásiky Crest aj ďalej, ale snáď aj tieto fakty postačujú na to, aby ste brali do úvahy hlavne realitu a skutočnosť namiesto nejakých nepodložených výkrikov ľudí, ktorí toho o medicíne a bielení zubov veľa nevedia. Pásiky Crest sú svetovým produktom číslo 1 na domáce bielenie zubov a toto je holý fakt už niekoľko rokov.